Nasza kadra

Liczba odwiedzających: 9963

DYREKTOR:
Alicja M. Zapolska

GŁÓWNA KSIĘGOWA:
Ewa Rogalska

SAM. REFERENT ADMINISTRACYJNY:

Teresa Wawryło               do 27.10.2022 r.
Jolanta Kostecka             od 12.10.2022 r.



PSYCHOLOG:
Katarzyna Kondej             do 31.08.2020 r.

Katarzyna Puchalska        01.04.2021 -30.06.2022 r.
Małgorzata Świętoń        01.08.2022 r. - 21.07.2023 r.
Maciej Stępniak              01.09.2023 r.


Dom dla Dzieci Nr 1

KOORDYNATOR:
Wioleta Bajorek

WYCHOWAWCY:

Marta Wielgolaska 
Monika Buczna
Marzena Staśkiewicz        do 31.08.2017 r.
Barbara Czajka                do 31.08.2017 r.
Elżbieta Księżopolska       do 30.09.2017 r.
Nina Chodyna                 01.09.2017 - 31.08.2019 r.

Nina Deptuła                 od 01.09.2023 r.
Anna Morka                  od 01.12.2017 r.
Barbara Wyszyńska      od 01.01.2018 r.

Maria Puścian               01.09.2019 r. - 27.07.2023 r.
Marta Ciok                    od 01.08.2020 r.
 


Dom dla Dzieci Nr 2

KOORDYNATOR:
Beata Kozon

WYCHOWAWCY:

Jolanta Wrzeszcz

Mariola Markuszewska 

Lidia Wrzesińska

Hanna Światkowska             do 27.07.2022 r.
Anna Nowak                          do 31.07.2022 r.

Arleta Oświęcimska-Borzdyńska  08.06.2020 -31.08.2022 r.

Aneta Dzięcioł                  od 01.08.2022 r
Milena Kuczewska-Wikieł   od 01.08.2022 r.
Milena Strzelińska             01.09.2022 r. -30.11.2023 r.