Mecz Legii - 17.04.2026r.

Data: 02.06.2026 r., godz. 10.35    83
Kibicujemy!

Fundacja Mali Wielcy po raz kolejny spełniła marzenie naszych wychowanków!

W piątek, 17 kwietnia, wybraliśmy się na Stadion Miejski Legii Warszawa im. marszałka Józefa Piłsudskiego, aby na żywo kibicować w meczu Legii z KGHM Zagłębiem Lubin.

Już od momentu dotarcia na obiekt byliśmy pod ogromnym wrażeniem jego skali. Stadion tętnił życiem, a wszędzie widać było kibiców ubranych w barwy klubowe. Atmosfera była nie do opisania - głośny doping, śpiewy i okrzyki niosły się po całym obiekcie. Dzięki otrzymanym szalikom nasi wychowankowie poczuli się jak prawdziwi członkowie kibicowskiej rodziny!

Emocje podczas meczu sięgały zenitu. Głośno wspieraliśmy drużynę, a każda akcja sprawiała, że wstrzymaliśmy oddech. Najwięcej radości przyniósł nam moment strzelenia gola przez Legię - wszyscy wstaliśmy z miejsc i skakaliśmy z radości!

Mimo lekkiego zmęczenia po meczu, wróciliśmy z bagażem wspaniałych wspomnień. To wyjście było dla nas nienapomnianą przygodą i już nie możemy się doczekać kolejnej takiej wyprawy!

Dziękujemy wszystkim, dzięki którym to marzenie mogło się spełnić!