W dniu 19.03.2026 r. nasi wychowankowie dzięki współpracy z Fundacją Mali Wielcy wybrali się na wyjątkową wycieczkę do Warszawy!
Odwiedzili Muzeum Farmacji, gdzie poznali ciekawe historie związane z medycyną i jak nasi przodkowie zainspirowani naturą produkowali leki.
Następnie dzieci wzięły udział w warsztatach tworzenia zapachów – było kreatywnie, pachnąco i bardzo inspirująco.
Nie zabrakło też chwili na małe co nieco w McDonald’s ???? oraz wizyty w Muzeum Iluzji, które dostarczyło nam mnóstwo śmiechu i zadowolenia.
Na koniec spacer po Starym Mieście – piękna pogoda, świetna atmosfera i wspólnie spędzony czas ☀️
Dziękujemy wszystkim uczestnikom za ten cudowny dzień!
Wyjazd do Warszawy 19.03.2026r.
Na wyjazd już czas, Warszawa wita nas!