2022.10.22 Jesień w ogrodzie

Data: 24.10.2022 r., godz. 00.00    471
W sobotę 22 października 2022 r. odwiedzili nas wolontariusze Unum Życie TUiR S.A.
W sobotę 22 października 2022 r. odwiedzili nas wolontariusze z Towarzystwa Ubezpieczeń na Życie UNUM oddział Centrum w Warszawie. Po raz kolejny przyjechali do nas: Iza, Sylwia, Kasia, Marlena, Ania, Iza, Tomek z rodzinami.
Wspólnie z naszymi wychowankami wykonywali prace ogrodowe - m.in. przywieźli nam bardzo dużo wrzosów, z których urządzili piękne, kolorowe wrzosowisko, naprawili architekturę ogrodową. Znalazł się też czas na wspólne rozmowy przy smacznej pizzy i słodkościach.
Nasi goście podarowali dzieciom upominki w postaci art. kosmetycznych, kompletów ręczników i ubrań. 
Za wspólny czas bardzo serdecznie dziękujemy. 

jesień w ogrodzie, fundacja Unum
jesień w ogrodzie, fundacja Unum, foto nr 1, jesień w ogrodzie, fundacja Unum, foto nr 2, jesień w ogrodzie, fundacja Unum, foto nr 3, jesień w ogrodzie, fundacja Unum, foto nr 4, jesień w ogrodzie, fundacja Unum, foto nr 5, jesień w ogrodzie, fundacja Unum, foto nr 6, jesień w ogrodzie, fundacja Unum, foto nr 7, jesień w ogrodzie, fundacja Unum, foto nr 8, jesień w ogrodzie, fundacja Unum, foto nr 9, jesień w ogrodzie, fundacja Unum, foto nr 10, jesień w ogrodzie, fundacja Unum, foto nr 11, jesień w ogrodzie, fundacja Unum, foto nr 12, jesień w ogrodzie, fundacja Unum, foto nr 13, jesień w ogrodzie, fundacja Unum, foto nr 14, jesień w ogrodzie, fundacja Unum, foto nr 15, jesień w ogrodzie, fundacja Unum, foto nr 16,